Militaria

Zahl der Lose: 151

1935 Károlyi Gyula tábornok nősülési engedélykérelme Hazai Samu vezérezredeshez
17377.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900, Ferenc József arcképe. Színezett litográfia, üvegezett keretben, 42x32,5 cm
17378.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

cca 1920 Katonaportré, fotó, foltos, az egyik sarkán kis sérüléssel, 18x13 cm
17379.

Rufpreis:
1 400 HUF

1915 A cs. és kir. 71. gyalogezred halottjai egy orosz lovassági roham után a keleti fronton, Ditkowce (Ditkivtsi, Ukrajna) közelében. Eredeti fotó, kis törésnyomokkal, apró sérüléssel, 14,5x9 cm / 1915 Fallen soldiers of the Austro-Hungarian 71st Infantry Regiment (K. u. k. Infanterie-Regiment 71) after a Russian cavalry charge on the Eastern Front, near Ditkowce (Ditkivtsi, Ukraine). Original photo, with minor damage, 14.5x9 cm
17380.

Rufpreis:
2 800 HUF

1917 Mamajev nevű csecsen származású hadifogoly által Somorján a hadifogolytáborban készített hadifogolymunka ivóedény. Faragott fa, kézzel festett 16 cm
17381.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
37

17382.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

17383.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

SS páncélos sapka modern replikája
17384.

Rufpreis:
3 000 HUF

Katonai flaska, kopott, horpadt, m: 22 cm
17385.

Rufpreis:
800 HUF

Magyar Honvédség bocskai nyári gyakorló sapka rangjelzéssel, jó állapotban
17386.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1918 Kínai és cseh katonákból álló vörös zászlóalj Jekatyerinburgban későbbi nagyítás / Red Army squadron consisting of Chinese and Czech soldiers later print
17387.

Rufpreis:
4 000 HUF

17388.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF