Tétel

Katalognummer:

17555.
Beendet 458. Fernauktion
Landkarten

Rufpreis:

6 000 HUF

Beschreibung:

cca 1890 Stieler's Schul-Atlas. 72. Auflage. Vollständig neu bearbeitet von Dr. Hermann Berghaus. Ausgabe für die Österreichisch-Ungarische Monarchie. Gotha, Justus Perthes, 2 sztl. lev.+ 33 (duplaoldalas, színes térképek) t. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, az előzéklapon és a címlapon bejegyzésekkel, több kijáró lappal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert