1906 A Magyar Szemle Szépirodalmi-Művészeti és Kritikai Képes Hetilap egybekötött XVIII. évf. 2-39. számai, 1906. január 11.-1906. szeptember 27. Sérült, enyhén szétvált félvászon-kötésben. Hiányos.