10778.
Beendet 458. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Pismány, Szentendre. Olaj, karton, sérült. Dekoratív fakeretben, 46,5×33 cm