10615.
Beendet 458. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
80 000 HUF
216,80 EUR, 250,00 USD
Jelzés nélkül, magyar XIX. sz. vége/XX. sz, eleje: Petőfi feltalálása ulánosok által. Olaj, vászon. Kissé sérült. Fakeretben. 43x53 cm