10613.
Beendet 458. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
160 000 HUF
Jelzés nélkül, ismeretlen magyar festő, XIX. sz. második fele: Falusi búcsúsok. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 64,5x111 cm. Proveniencia: BÁV 46. képaukció, 114. tétel (1978. szeptember). KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / oil on canvas, signed, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!