10616.
Beendet 458. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
80 000 HUF
216,80 EUR, 250,00 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. közepe: Szocreál világ. Olaj, vászon. Sérült. Vakráma nélkül. Összehajtva. 200x246 cm