Kun Mária (1944-): Napfényes tisztás. Olaj, farost, jelzett. 40x30 cm https://www.darabanth.com/de/458-Fernauktion/458.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1000001/Kun-Maria-1944-Napfenyes-tisztas-Olaj-farost-jelzett-40x30-cm~II3038162
3038162
10351
458
Rufpreis:
9 000 HUF 24,39 EUR , 28,13 USD
Beschreibung: Kun Mária (1944-): Napfényes tisztás. Olaj, farost, jelzett. 40x30 cm
: nagy_andras