Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Köszörűs. Rézkarc, papír, jelzett, lap alján Aszódi Weil Erzsébet autográf feliratával: "1960 okt 15-30 Derkovits teremben kiállítva". 18×23,5 cm