19150.
Beendet 458. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
4 800 HUF
13,01 EUR, 15,00 USD
1960-1961 Magyar Sakkélet folyóirat két teljes évfolyama (10-11. évf., 1-12. sz.) egybekötve, félvászon-kötésben