19905.
Beendet 458. Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Gustave Le Bon/Lebon Gusztáv 3 műve: A tömegek lélektana. Ford.: Balla Antal. Kultura és Tudomány. Bp., 1920, Franklin. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.; Múlt és jövő. (Gondolatok a világháborúról, békéről, s a népek és a kultura sorsáról.) Ford. és bev.: Wildner Ödön. Bp., 1920, Franklin. Vélemény és hit. Keletkezése és fejlődése. Ford.: Arányi István. Kultura és Tudomány. Bp.,én.,Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.