19035.
Beendet 458. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
[Ossendowski, Ferdynand Antoni (1876-1945)]: Ossendowski: Véres napok, cári rabok. From president to prison. Fordította: Sajó Aladár. Bp.,[1927], Franklin, 294+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, ajándékozási sorokkal.