19056.
Beendet 458. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Ifj. Tildy Zoltán: Fehértó. A szerző fotóival. Bp., [1951], Országos Természetvédelmi Tanács, 75 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, kopott borítóval.