Dr. Ereky István: Önkormányzat az Északamerikai Egyesült Államokban. Statisztikai Közlemények 73. köt. 2. sz. Bp., [1934], Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, 88 p. Kiadói papírkötés, néhány kis lapszéli sérüléssel, egyébként jó állapotban.