19801.
Beendet 458. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
6 000 HUF
Gyógyszerészek zsebnaptára az 1925-ik évre. Összeáll.: Karlovszky Geyza közreműködésével Koritsánszky Ottó. Bp., 1925, Merkantil-ny., 4+518+10 (hirdetések) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, pótolt gerinccel, gyógyszertári bélyegzéssel, bejelölésekkel.