Seeckt vezérezredes: Egy katona gondolatai, Pallas Kiadó, Bp. 1929, fo... https://www.darabanth.com/de/458-Fernauktion/458.0/Bucher/Bucher-Militaria~1500019/Seeckt-vezerezredes-Egy-katona-gondolatai-Pallas-Kiado-Bp-1929-forditotta-Nemeth-Jozsef~II3067911
3067911
19369
458
Books: Military
Rufpreis:
4 000 HUF 10,84 EUR , 12,50 USD
Beschreibung: Seeckt vezérezredes: Egy katona gondolatai, Pallas Kiadó, Bp. 1929, fordította Németh József őrnagy, kiadói egészvászon kötésben kis kopással
: nagy_andras