Bibó Lajos: Mindhalálig. Regény fiatal leányok számára. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., [1933], Singer és Wolfner, 63 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, belül a lapok jó állapotban.