Babay József: Mi, huszonketten... Diákregény. Márton Lajos rajzaival. Bp., 1932, Singer és Wolfner, 216 p.+ 16 t. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, erősen sérült kiadói papír védőborítóban, egy sérült és egy kijáró lappal