Bertrand Russel: Egy évszázad élettörténete 1814-1914. I.-II. kötet. Ú... https://www.darabanth.com/de/458-Fernauktion/458.0/Bucher/Bucher-Geschichte~1500018/Bertrand-Russel-Egy-evszazad-elettortenete-1814-1914-I-II-kotet-Uj-vilagkonyvtar-sorozat~II3064406
3064406
19262
458
Books: History
Rufpreis:
2 000 HUF 5,42 EUR , 6,25 USD
Beschreibung: Bertrand Russel: Egy évszázad élettörténete 1814-1914. I.-II. kötet. Új világkönyvtár sorozat. Bp., é. n., Révai. Kiadói sérült papírkötés, széteső állapotban.
: nagy_andras