Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD

Beschreibung:

Bertrand Russel: Egy évszázad élettörténete 1814-1914. I.-II. kötet. Új világkönyvtár sorozat. Bp., é. n., Révai. Kiadói sérült papírkötés, széteső állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras