Varga Sarolta: Pecsenyék és vadak készitése. Közhasznu Könyvtár 5. sz. Bp., é.n. (cca 1900-1910), Pfeifer Manó, 32 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval, kisebb ázásnyomokkal.