31461.
Beendet 457. Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
1867. "Deák Ferencz a vezérek vezére / Ha Isten velünk, ki ellenünk" aranyozott bronz emlékmedál füllel. Szign.: A.K. (19mm) T:AU kopott aranyozás