15117.
Beendet 457. Fernauktion
Foto
1 000 HUF
39
cca 1865-1900 Régi polgári család fotóalbuma, benne főleg osztrák fotósok műtermeiben készült fotókkal, 38 fotóval. Régi bársony fotóalbumban, réz rátéttel, fém kapoccsal, kopott borítóval, javított kötéssel, a réz rátéten sérüléssel, kis hiánnyal, a táblák egy részén sérüléssel, a fotók változó állapotban.