Tichy Kálmán (1888-1968): Budai utca. Rézkarc, papír. Jelzett. Paszpar... https://www.darabanth.com/de/457-Fernauktion/457.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Budapest-150~2000361/Tichy-Kalman-1888-1968-Budai-utca-Rezkarc-papir-Jelzett-Paszpartuban-32-5x24-5-cm~II3052238
3052238
17453
457
Budapest 150
Beschreibung: Tichy Kálmán (1888-1968): Budai utca. Rézkarc, papír. Jelzett. Paszpartuban, 32,5×24,5 cm
: karap_norbert