Stich Zahl der Lose: 76
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3035147
11381
457
Engravings
Klf. alkotók: 14 db acélmetszet, klf. külföldi, többségében német és svájci. XIX. sz. közepe. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, klf. méretekben
3026388
11382
457
Engravings
cca 1840 India 3 db rézmetszet illusztráció 16x11 cm-től 21x16 cm-ig Hohli fest stb / India 3 engravings
3037222
11383
457
Engravings
3 db ábrázolás Napóleon koráról: Napóleon portré, A francia hadsereg Moszkva alatt, Szent Ilona-szigete. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, egyiken szakadással, üvegezett fakeretben, 14x10 cm körüli méretekben
3032086
11384
457
Engravings
Kiűzetés a Paradicsomból cca 1750. Litográfia, papír. 20x14 cm Kopott keretben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF