10860.
Beendet 457. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
Jelzés nélkül: Városrészlet (Bécs?), 1929. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 15,5x11 cm.