11175.
Beendet 457. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,94 EUR, 43,75 USD
Jelzés nélkül (Burchard Bélaváry István?): Enteriőr. Olaj, karton, dekoratív fakeretben, keret hátoldalán Hoffmann Ferencz budapesti képkeretező címkéjével. 25x35 cm.