Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 797

Csont Ferenc (1888-1969): Balatoni vitorlásverseny. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán "Dunántúli táj" képzőművészeti kiállítás, Székesfehérvár, István Múzeum, 1952 raglapjával. Restaurált. Fakeretben. 40x50 cm / oil on canvas, signed, with exhibition label on the reverse, restored, framed. 40x50 cm
10074.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

Ferenczy Noémi (1890-1957): Körtánc. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben. / mixed technique on paper, unsigned, framed
10075.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Gyémánt László (1935-): Női aktok, 1988. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett keretben, 21×10 cm. / pencil on paper, signed, framed
10076.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10077.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Incze István (1905-1978): Bucsin útja télen (Erdély), 1975. Olaj, karton, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 34,5×49 cm
10078.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Prokop Péter (1919-2003): Napleány. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fakeretben. 60×53,5 cm
10079.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Gombkötőné Tóth Ilona (1933-): Madár. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, dekoratív fakeretben. 41×45,5 cm
10080.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10081.

Rufpreis:
12 000 HUF

Vágfalvi Ottó (1925-2015): "Szélben" (Balatoni táj). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész autográf feliratával és névjegyével, dekoratív fakeretben, 35×50 cm
10082.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Goya Y Lucientes, Francisco José (1746-1828): Bikaviadal. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. XIX. sz. végi nyomat. 20,5x31,5 cm
10083.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Ágh Ajkelin Lajos (1907-1995): Sziklavirág (cím nélkül), 1978. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 54×34,5 cm
10084.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10085.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF