Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 797
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3044338
10803
457
Andy Warhol (1928-1987): Mao. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott: 22 /100, jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, tanúsítvánnyal. Lapméret 39x59 cm / Ofset Lithography on paper, with certificate 36x36 cm, page size 39x59 cm 3058048
10804
457
14000
Zala Tibor (1920-2004): "A fizikus" (Einstein), 1986. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 1/15, feltekerve, 34x29 cm 3058059
10805
457
14000
Zala Tibor (1920-2004): "Virágzás", 1987. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. II./XIV. számozással, feltekerve, lapszéli apró szakadással, 39,5x32 cm
3055795
10806
457
Wrabel (Vrábel) Sándor (1926-1992): Pilis (?). Olaj, farost, jelzett, fakeretben. 34x23 cm
3057130
10807
457
46000
Zalakovács József (1954-): Ábránd, vegyes technika, papír, jelzett, lap szélén paszpartuzás nyomaival, 45,5x67 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF