https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 797
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3032625
10707
457
0
40000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szász Endre (1926-2003): Szürrealisztikus Hölgy. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (51/100), üvegezett keretben, 30x42 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3027677
10708
457
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szunyoghy Viktória (1983-): Felfedező. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. Címkén feliratozott. Üvegezett fakeretben. 21x29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3027667
10709
457
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szunyoghy Viktória (1983-): Virtuóz. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. Címkén feliratozott. Üvegezett fakeretben. 29x21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3027681
10710
457
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szunyoghy Viktória (1983-): Hazug. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. Címkén feliratozott. Üvegezett fakeretben. 29x21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2898021
10711
457
0
7500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szabó László (1895-?): Társaság. Szén, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 10x14 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2935757
10712
457
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szánthó Imre (1925-1998): Karikatúra, 1979. Tus, kollázs, jelzett, papírra ragasztva, papíron autográf felirattal és karikatúra szövegével.
Das Lot is nicht erreichbar
3014976
10713
457
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
1987 Székely László: Orgia. Akvarell, papír, feltekerve, 74x50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2980417
10714
457
0
75000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Székely Alex (1901-1968): Erotikus rajzsorozat, össz. 16 db mű, 1953-59. Akvarell, ceruza, tus, papír. Mindegyik jelzett, kartonra kasírozva, 20x14 cm és 24x17,5 cm közötti méretekben. Sérült mappában.
Das Lot is nicht erreichbar
3033107
10715
457
0
3800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szemerédy Miklós (?-?): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett, karrtonra kasírozva, 26x33,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2986087
10716
457
0
90000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szentgyörgyi József (1940-2014): Sziklás táj, 1972. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. Üvegezett fakeretben, 80x60 cm / oil on wod fibre, signed, with autograph description on the reverse
Das Lot is nicht erreichbar
2971577
10717
457
0
130000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szantrucsek (Santrucek) Jenő (1903-1965): Expresszív jelent. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 29×39 cm / Jenő Szantrucsek (Santrucek) (1903-1965): Expressive scene. Watercolour on paper. Signed. Framed. 29×39 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2983568
10718
457
0
55000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szeift Béla (1944-2012): Szürrealista kompozíció, 2003. Vegyes technika, karton. Jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 56x40 cm / mixed technique on board
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse