Hollán Sándor (Alexandre Hollan, 1933-): Tölgyfatánc mappa, Vasarely Múzeum, 1993. 3 db szitanyomat, mindegyik jelzett. Mindegyik 7/20 számozással. A művész aláírásával készült 20 db 1-20-ig számozott példány, 10 I-X-ig számozott példány, valamint 6 mappa 1-6-ig számozott H.C. a Szépművészeti Múzeum gyűjteménye és a közreműködő munkatársak számára. Szitanyomat lapméret: 25x56 cm. Eredeti kiadói mappában, lapszéli kisebb elszíneződéssel, máskülönben jó állapotban. Komplett, hiánytalan gyűjtői ritkaság!
Kmetty János (1889-1975): Csendélet. Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent (Kmetty 1943), Kmetty János autográf dedikációjával (Sch... Magdinak). Üvegezett fakeretben, 30×23 cm / János Kmetty (1889-1975): Still life. Watercolour on paper, signed lower right. Framed. 30×23 cm
Czóbel Béla (1883-1976): Csendélet. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 42x30 cm / Béla Czóbel (1889-1975): Still life. Mixed technique on paper, signed lower right. Framed. 42×30 cm
Bartl József (1932-2013): Változó négyzetek, 1981. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 12/12. Lap alsó szélén egészen apró sérüléssel. Plexiüvegezett, sérült fakeretben. 54x51,5 cm. Mindössze 12 példányban készült, gyűjtői darab!
Pinczehelyi Sándor (1946-): Akt torzó (Borítóterv az Orvostudományi Szemle folyóirat részére), 1995. Vegyes technika, kollázs, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 26x19 cm / mixed technique and collage on paper, signed lower right, framed
Barabás Márton (1952-): Alakok (cím nélkül), 1970-es évek. Ceruza, tus, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 17x24,5 cm / ink and pencil on paper, signed, framed
Csiky Tibor (1932-1989): Hullámzó formák (cím nélkül). Filctoll, papír. Jelzés nélkül. Proveniencia: Korábban Csiky Tibor hagyatékában. 30x20,5 cm. Üvegezett fakeretben./ felt pen on paper, unsigned. Provenance: formerly in the estate of the artist. Framed
Lantos Ferenc (1929-2014): Geometrikus kompozíció, 1970-es évek. Tus, papír. Hátoldalán hagyatéki pecséttel. 18,5x18,5 cm. Üvegezett fakeretben. / ink on paper, with estate stamp on the reverse, framed
Vasarely Victor (1908-1997): Corpusculaires. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Neuchatel, 1973, Éditions du Griffon. Össz. 10 db lap. Eredeti, kiadói karton mappában. Jó állapotban. Lapméret: 36x29 cm. Komplett, hiánytalan!
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.