Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 797

10024.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

10025.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Nem's Judit (Nemes Judith, 1948-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Akril, kollázs, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 20x20 cm. / Acrylic on paper. Unsigned. Framed. 20x20 cm.
10026.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

10027.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

Nagy István (1873-1937): Női portré. Szén, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 42,5x29 cm
10028.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Czóbel Béla (1883-1976): Csendélet. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 42x30 cm / Béla Czóbel (1889-1975): Still life. Mixed technique on paper, signed lower right. Framed. 42×30 cm
10029.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

Bartl József (1932-2013): Változó négyzetek, 1981. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 12/12. Lap alsó szélén egészen apró sérüléssel. Plexiüvegezett, sérült fakeretben. 54x51,5 cm. Mindössze 12 példányban készült, gyűjtői darab!
10030.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Pinczehelyi Sándor (1946-): Akt torzó (Borítóterv az Orvostudományi Szemle folyóirat részére), 1995. Vegyes technika, kollázs, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 26x19 cm / mixed technique and collage on paper, signed lower right, framed
10031.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Barabás Márton (1952-): Alakok (cím nélkül), 1970-es évek. Ceruza, tus, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 17x24,5 cm / ink and pencil on paper, signed, framed
10032.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

10033.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

10034.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

10035.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF