19127.
Beendet 457. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Thirring Gusztáv dr.: Felső Dunántúl. 8db térkép melléklettel (3db hiányzik). Budapest, 1933, A Turistaság és Alpinizmus Lap-, Könyv - és Térkép kiadó. Későbbi egészvászon kötésben, az eredeti papírborítót ráragasztották, utolsó lap kissé sérült.