Somogyvármegye Almanachja 1917. Tizenkettedik évfolyam. Kaposvár, 1917., Részvénynyomda,4+208 p.+8 sztl. lev. + 5 t. Izgalmas korabeli reklámokkal. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, az utolsó lapnál a könyvtest elvált a borítótól.