[Krisztinkovich Endre] Barang: 1848-1849. A magyar szabadságharc története. A tanuló ifjuság számára írta: - - . Bp., [1902], Pallas Irodalmi Rt., 226 p. Szövegközi és egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzővel.