Ferenc József sajátkezű bizalmas levelezése és titkos rendelkezései. A Bécsi cs. és kir. Állami és Udvari Levéltár világtörténeti fontosságú anyagából. Bp., 1924, Légrády, 552 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bélyegzővel.