Jean de la Varende: A skótok királya. Bp., é.n., Singer és Wolfner Iro... https://www.darabanth.com/de/457-Fernauktion/457.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500037/Jean-de-la-Varende-A-skotok-kiralya-Bp-en-Singer-es-Wolfner-Irodalmi-Intezet-Rt-Kiadoi~II3061592
3061592
20810
457
Rufpreis:
1 600 HUF 4,34 EUR , 5,00 USD
Beschreibung: Jean de la Varende: A skótok királya. Bp., é.n., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóval.
: karap_norbert