Tétel

Katalognummer:

11495.
Beendet 456. Fernauktion
Porzellan

Rufpreis:

190 000 HUF
514,91 EUR, 593,75 USD

Beschreibung:

Herendi teve. cca 1920-1930, pikkelyes mintával kézzel festett porcelán, terv.: Végh Ilona, formaszám: 5370. Jelzett, kis kopással, 19x17 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras