Tétel

Katalognummer:

11586.
Beendet 456. Fernauktion
Porzellan

Rufpreis:

4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD

Beschreibung:

Herendi hecsedli mintás bonbonier, kissé sérült plasztikus virág fogóval, 2. oszt. jelzett, lábakon áll, d: 11,5 cm, m: 12 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras