5 darabos porcelán tétel, Herend ékszeres tálka, francia historizáló h... https://www.darabanth.com/de/456-Fernauktion/456.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/5-darabos-porcelan-tetel-Herend-ekszeres-talka-francia-historizalo-hamuzo-Hollohazi-szedres-es~II3048047
3048047
11921
456
Beschreibung: 5 darabos porcelán tétel, Herend ékszeres tálka, francia historizáló hamuzó, Hollóházi szedres és hortenzia mintás tálka, Alt-Meissner tálkák, jelzett, kopással
: nagy_andras