Tétel

Katalognummer:

11221.
Beendet 456. Fernauktion
Keramiken

Rufpreis:

18 000 HUF

Beschreibung:

Szabadkőműves nagy méretű kerámia fali dísz. Nassos, Rodos. Jelzett mázas kerámia, kézzel festett, fa keretben 30x30 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras