Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 149
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2173778
12898
456
Sculptures, statuettes, plaques
Keleti bölcs faragott fa szobor 20 cm
3040920
12899
456
Erdélyi sváb figura. Faragott fa, Nagykároly környéke. XX: sz,. eleje. 23 cm
2975319
12900
456
9500
cca 1960-1970, Mozambik, Népe felett őrködő törzsfőnök. Faragott fa, jelzés nélkül, sérüléssel, m: 47 cm
2975316
12901
456
cca 1960-1970, Mozambik, Őslakos pár. Faragott fa, jelzés nélkül, kis kopásokkal, m: 24 cm 3010501
12902
456
Címeres kalamáris, fa, betét nélkül, 11x10x7 cm
3050162
12903
456
Rozmár formájú faragott kő szobor. Kanadai 18x11 cm
2859610
12904
456
22000
ifj. Fekete Géza Dezső (1939-2021): Pihenő favágó. Bronzozott műgyanta. Jelzett m: 36 cm
2865497
12905
456
28000
Meszlényi János (1939): Bartók Béla. Fafaragás. Jelzett 37x22 cm
2890243
12906
456
Jelzés nélkül: Turul, festett bronz, márvány talapzattal, m: 22,5 cm, hibátlan
2890299
12907
456
3010498
12908
456
26000
Fehér Tibor erdélyi szobrász: Férfialak. Faragott fa, jelzéssel, m: 32 cm
3006596
12909
456
28000
Vass Áron (1891-1979): Medve. Engóbozott kerámia, jelzés nélkül, kis kopással, 25x11x17 cm /// Proveniencia: A beadó a művésztől kapta ajándékba.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF