Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 149

Keleti bölcs faragott fa szobor 20 cm
12898.

Rufpreis:
5 000 HUF

Erdélyi sváb figura. Faragott fa, Nagykároly környéke. XX: sz,. eleje. 23 cm
12899.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1960-1970, Mozambik, Népe felett őrködő törzsfőnök. Faragott fa, jelzés nélkül, sérüléssel, m: 47 cm
12900.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

cca 1960-1970, Mozambik, Őslakos pár. Faragott fa, jelzés nélkül, kis kopásokkal, m: 24 cm
12901.

Rufpreis:
6 000 HUF

Címeres kalamáris, fa, betét nélkül, 11x10x7 cm
12902.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rozmár formájú faragott kő szobor. Kanadai 18x11 cm
12903.

Rufpreis:
5 000 HUF

12904.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Meszlényi János (1939): Bartók Béla. Fafaragás. Jelzett 37x22 cm
12905.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Jelzés nélkül: Turul, festett bronz, márvány talapzattal, m: 22,5 cm, hibátlan
12906.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

12907.

Rufpreis:
8 000 HUF

Fehér Tibor erdélyi szobrász: Férfialak. Faragott fa, jelzéssel, m: 32 cm
12908.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Vass Áron (1891-1979): Medve. Engóbozott kerámia, jelzés nélkül, kis kopással, 25x11x17 cm /// Proveniencia: A beadó a művésztől kapta ajándékba.
12909.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF