Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 149

Lantos angyalka. Bronzírozott gipsz plasztika., nagy méret 59x23 cm Kis kopásokkal
12946.

Rufpreis:
8 000 HUF

12947.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021): Merkúr. BNV vásárdíj 1986. Bronz. 30 cm
12948.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Ribot art deco táncos bronz szobor, márvány talapzaton. Jelzett 35 cm
12949.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

12950.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Kőműves László: Szamaras vitéz. Terrakotta, jelzett, kopásnyomokkal, 1930 körül, m: 23 cm
12951.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Franz Iffland (1862-1935): Salambo. Patinázott bronz büszt, cca 1930, jelzett a hátoldalán, márvány talapzaton. /// Franz Ifflandnak e Gustave Flaubert regénye alapján készült női büsztje magán viseli a korabeli art nouveau jegyeit. Formaterve alapján, nagyobb példányszámban készült kései büsztjei ritkán bukkannak fel aukción. Kopással, m: 20 cm
12952.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Impozáns nagy méretű faragott afrikai fa szobor. Lakkozott, toll díszítéssel 47 cm
12953.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Afrikai félakt lány szobor. Faragott ébenfa, 23 cm
12954.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Afrikai szobor, arcokkal, hajjal. Sérüléssel, m: 45 cm
12955.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ördög. Faragott fa, jelzett, javított, m: 19,5 cm
12956.

Rufpreis:
3 000 HUF

Farkas Ferenc (1958- ): Fotel. m: 31 cm, bronz, kő, 2006. Jelzett. Hibátlan. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION!  1986-tól tagja a Művészeti Alapnak (MAOE), 1986-87 között a Fiatal Képzőművészek Stúdiójának, 1987-92 között pedig a Zala'Art Egyesületnek. 1994-től a zalaegerszegi Ady Endre Művészeti Általános Iskola és Gimnázium tanára. 2006-tól a Vitrin Képző- és Iparművészeti Egyesület tagja.
12957.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF