Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 149
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3025034
12946
456
Sculptures, statuettes, plaques
Lantos angyalka. Bronzírozott gipsz plasztika., nagy méret 59x23 cm Kis kopásokkal 3023170
12947
456
30000
3023289
12948
456
36000
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021): Merkúr. BNV vásárdíj 1986. Bronz. 30 cm
3023279
12949
456
30000
Ribot art deco táncos bronz szobor, márvány talapzaton. Jelzett 35 cm 3023193
12950
456
40000
3023169
12951
456
Kőműves László: Szamaras vitéz. Terrakotta, jelzett, kopásnyomokkal, 1930 körül, m: 23 cm
3028164
12952
456
22000
Franz Iffland (1862-1935): Salambo. Patinázott bronz büszt, cca 1930, jelzett a hátoldalán, márvány talapzaton. /// Franz Ifflandnak e Gustave Flaubert regénye alapján készült női büsztje magán viseli a korabeli art nouveau jegyeit. Formaterve alapján, nagyobb példányszámban készült kései büsztjei ritkán bukkannak fel aukción. Kopással, m: 20 cm
3025341
12953
456
15000
Impozáns nagy méretű faragott afrikai fa szobor. Lakkozott, toll díszítéssel 47 cm
3025337
12954
456
4800
Afrikai félakt lány szobor. Faragott ébenfa, 23 cm
3025694
12955
456
Afrikai szobor, arcokkal, hajjal. Sérüléssel, m: 45 cm
3025640
12956
456
Ördög. Faragott fa, jelzett, javított, m: 19,5 cm
2453284
12957
456
65000
Farkas Ferenc (1958- ): Fotel. m: 31 cm, bronz, kő, 2006. Jelzett. Hibátlan. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION! 1986-tól tagja a Művészeti Alapnak (MAOE), 1986-87 között a Fiatal Képzőművészek Stúdiójának, 1987-92 között pedig a Zala'Art Egyesületnek. 1994-től a zalaegerszegi Ady Endre Művészeti Általános Iskola és Gimnázium tanára. 2006-tól a Vitrin Képző- és Iparművészeti Egyesület tagja. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF