Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

23

Beschreibung:

1781 A szepesi egyházmegye káptalanja által kiállított, bizonyos Kubinyi Sándorral (Alexander Kubinyi) kapcsolatos, latin nyelvű irat, össz. 2 beírt oldal, benne különböző nevek említésével (Joanne Feja de Nagy-Rako, Georgio Klobusiczky, Ignatio Kraczer, stb.), sérült papírfelzetes viaszpecséttel. A lap sérült, szakadásokkal, foltokkal, hátoldalán "Hornyánszky Pál gyűjteményéből 1949" bélyegzővel, 39x25 cm. + A dokumentum szövegének gépelt átirata, másolta: Hornyánszky Pál

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg