1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
1922-1923 Budapesti Szemle 192., 193., és 194. kötete. Szerk.: Voinovich Géza. Bp., 1922-1923, Franklin, 240+240+240 p. Átkötött félvászon-kötésben, a 2. rész címlapját és tartalomjegyzékét annak a végére kötötték be, a 3. rész címlapja hiányzik, néhány aláhúzással, a gerincen kis sérüléssel.