Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 484

Fülbevaló pár ezüst (Ag) ónixxal 3,4 g dobozában
22278.

Rufpreis:
3 000 HUF

Körtezafír ca 0,5 ct
22279.

Körtezafír ca 0,5 ct

Rufpreis:
10 000 HUF

Arany (Au) 14K gyűrű 2 db gyémánttal, jelzett, méret: 52, bruttó: 2,3 g
22280.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
15

Arany (Au) 14K bross, jelzett, h: 5 cm, bruttó: 1,8 g
22281.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Zöld zafír ca 0,35 ct
22282.

Zöld zafír ca 0,35 ct

Rufpreis:
10 000 HUF

Arany (Au) 18K katicabogár medál, jelzett, bruttó: 1,4 g
22283.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Arany (Au) 14K gyűrű sérült gyémánttal, jelzett, méret: 56, bruttó: 2,2 g
22284.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst(Ag) gyűrű, cirkóniával 925-ös, jelzett m: 58, 4g
22285.

Rufpreis:
4 000 HUF

14k arany (Au) fülbevaló, gyémántokkal, ca 0,2 ct. Jelzett 2,2 g
22286.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Ezüst(Ag) halálfejes gyűrű, jelzett, méret: 61, nettó: 14,1 g
22287.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) filigrán bross zöld kővel, jelzett, 6×2 cm, bruttó: 9,6 g
22288.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst(Ag) türkizes medál, jelzés nélkül, d: 2,5 cm, bruttó: 7,7 g
22289.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF