Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 484
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3049504
22278
456
Jewellery and precious metal items
Fülbevaló pár ezüst (Ag) ónixxal 3,4 g dobozában 3048181
22279
456
3050873
22280
456
24000
Arany (Au) 14K gyűrű 2 db gyémánttal, jelzett, méret: 52, bruttó: 2,3 g 3050812
22281
456
Arany (Au) 14K bross, jelzett, h: 5 cm, bruttó: 1,8 g 3047998
22282
456
3050822
22283
456
24000
Arany (Au) 18K katicabogár medál, jelzett, bruttó: 1,4 g
3050830
22284
456
24000
Arany (Au) 14K gyűrű sérült gyémánttal, jelzett, méret: 56, bruttó: 2,2 g 3045657
22285
456
Ezüst(Ag) gyűrű, cirkóniával 925-ös, jelzett m: 58, 4g
3042054
22286
456
80000
14k arany (Au) fülbevaló, gyémántokkal, ca 0,2 ct. Jelzett 2,2 g 3050387
22287
456
Ezüst(Ag) halálfejes gyűrű, jelzett, méret: 61, nettó: 14,1 g 3050425
22288
456
Ezüst(Ag) filigrán bross zöld kővel, jelzett, 6×2 cm, bruttó: 9,6 g
3050396
22289
456
Ezüst(Ag) türkizes medál, jelzés nélkül, d: 2,5 cm, bruttó: 7,7 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF