Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 484
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2972111
22134
456
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) villa, jelzéssel, h: 17 cm, bruttó: 36 g 3028687
22135
456
Ezüst (Ag) kiskanál, jelzett 14 g 3027608
22136
456
Ezüst (Ag) 3 szálas mintás lapos kígyó nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, nettó: 9,7 g 3027629
22137
456
Ezüst (Ag) 3 különböző szálas karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 7,2 g 2929937
22138
456
Ezüst (Ag) nyelű körömpiszkáló, jelzéssel, h: 12 cm, bruttó: 12 g
2999400
22139
456
8500
Ezüst (Ag) óralánc lovas medállal, jelzés nélkül, össz. 14 g, h: 28,5 cm 2929975
22140
456
Ezüst (Ag) fejű, csont nyelű szervírozó villa, jelzéssel, h: 14 cm, bruttó: 17 g, sérüléssel
3026665
22141
456
14K arany (Au) gyűrű cirkónia kövekkel, jelzett, 1,4 g m: 51
3023116
22142
456
26000
Alpakka cigarettatárca, belsejében gravírozott ajándékozási sorokkal, 11x8 cm
3026670
22143
456
40000
14K arany (Au) fülbevaló pár jelzett 2,37 g cirkon kővel 2998364
22144
456
30000
Ezüst(Ag) plasztikus lófej, masszív levélnehezék, m: 6 cm, 104,7 g 3010472
22145
456
38000
14k arany (Au) boszorkány figurás medál 1,91 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF