Arany (Au) 14K gyűrű sérült kővel, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,3 g https://www.darabanth.com/de/456-Fernauktion/456.0/Juwellen-und-Kunstobjekte-aus-Edelmetall/Juwellen-und-Kunstobjekte-aus-Edelmetall~2000023/Arany-Au-14K-gyuru-serult-kovel-jelzett-meret-55-brutto-4-3-g~II3050885
3050885
22339
456
50000
Jewellery and precious metal items
Rufpreis:
50 000 HUF 135,50 EUR , 156,25 USD
Beschreibung: Arany (Au) 14K gyűrű sérült kővel, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,3 g
: karap_norbert