August Pettenkofen (1822-1889) festménye után, Johann Höfelich (1796-1849) metszése: A Kress-könnyűlovasok pihenője az ácsi táborban, 1849 július. Kromolitográfia, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 27x33 cm.