Antoine Borel (1743-1810 után), Charles Emmanuel Patas (1744-1802): Tableaux des Francais, serment de Henri IV.. Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett, sérült fakeretben. 30x33 cm.