Foto

Zahl der Lose: 586

14921.

Rufpreis:
5 000 HUF

Magyar színészek sajtófotói: Tompa Sándor, Koncz Gábor, Huszti Péter, Kiss Manyi, stb., 8 db, 18×13 cm
14922.

Rufpreis:
2 000 HUF

1973 A világbajnok női vívócsapat (Tordasi, Rejtő, Bóbis, Szolnoki, Maros), sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 24x11 cm
14923.

Rufpreis:
2 800 HUF

1966 Szabó Ernő színész, a Hannibál tanár úr c. film főszereplője, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x11 cm
14924.

Rufpreis:
2 800 HUF

Fejes István (1838-1913) református lelkész, költő, kartonra kasírozott fotó "Elite" sátoraljaújhelyi műterméből, kisebb felületi karcokkal, 13×19,5 cm
14925.

Rufpreis:
12 000 HUF

14926.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1900 Császár Imre (1864-1933) színész, Alszeghy Irma színésznő férje, színiakadémiai tanár katonaruhás portréfotója, keményhátú fotó Mártonfy Gyula budapesti műterméből, a kartonon kis kopásnyomokkal, a fotó felületén folttal, 21x11,5 cm
14927.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1900 Újhelyi Náday Ferenc (1840-1909) színművész, rendező, a Színiakadémia tanár portréfotója, keményhátú fotó Goszleth István budapesti műterméből, a kartonon kis kopásnyomokkal, a fotó felületén folttal, 20,5x11,5 cm
14928.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1900 Mihályfi Károly (1857-1936) színész, a Nemzeti Színház örökös tagjának portréfotója, keményhátú fotó Goszleth István budapesti műterméből, 21x11 cm
14929.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1900 Csillag Teréz (1862-1915) színésznő portréfotója, keményhátú fotó Uher Ödön budapesti műterméből, 20x11 cm
14930.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1900-1906 Hegyesi Mari (1861-1925) színésznő portréfotója, keményhátú fotó Mártonfy Gyula budapesti műterméből, a kartonon kis kopásnyomokkal, a fotó felületén kis folttal, 21x11,5 cm
14931.

Rufpreis:
4 000 HUF

14932.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF