1940 A komáromi (Felvidék) városháza a Klapka-szoborral, Szőllősy György fotóművész hátoldalt pecsételt és feliratozott fotója, szép állapotban, 24×17 cm
1928 Tuttlingen Schlachthof, Vágóhíd építése, építkezés fotók, beragasztva. 20 db feliratozott fotó füzetbe ragasztva / 20 photos of a building of a slaughterhouse
1931 Los Angeles, Szent István Hall alapkőletételének fotója, üvegezett modern keretben, nagyméretű. Rajta Láni Mátyás plébánossal is. Huddleston Photo Co. L.A. felvétele, a fotón szakadással, az egyik alsó sarkán hiánnyal, 25x65 cm, keret: 46x77 cm
1913 Felvidék-Tátra, össz. 85 db albumlapra ragasztott régi fotó, klf. helyszínekről: Vrickó (Túrócremete), Szebeszló vára, Felkai-tó, Sziléziai ház, Csorba-tó, Poprádi-tó és környéke, vízimalom Benic faluban (Liptószentmiklós), Túróchíd erősítése és Beniczky-kastély Rákó-Pribócon (Pribóc), stb. Hártyapapíron vagy az albumlapon feliratozott és datált régi fotó, 8x11 cm körüli méretekben, egyik fotó sérült. / 1913 Slovakia-Tatry, 85 old photos from different places, among them a water mill in Benice (Liptovský Mikuláš), Beniczky-castle and works at a bridge in Pribovce, etc., ca. 8x11 cm, one of the photos damaged