Foto

Zahl der Lose: 586

cca 1890 Monaco és Nizza keményhátú fotók 11x21 cm
15019.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1880 Törökországi kikötő és rakpart, 1 db modern nagyítás, 15x21 cm
15020.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1940-1950 Szendrő István (1908-2000): Nagyvárad, Fekete Sas Szálloda, pecséttel jelzett fotó feliratozva, 11×17 cm
15021.

Rufpreis:
10 000 HUF

1940 A komáromi (Felvidék) városháza a Klapka-szoborral, Szőllősy György fotóművész hátoldalt pecsételt és feliratozott fotója, szép állapotban, 24×17 cm
15022.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1940-1950 Szendrő István (1908-2000): Nagyvárad, Rákóczi út, pecséttel jelzett fotó feliratozva, 11×17 cm
15023.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000) fotóművész korcsolyázik, hátoldalon pecsételt fotó, sérülésekkel, 18×13 cm
15024.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

1928 Tuttlingen Schlachthof, Vágóhíd építése, építkezés fotók, beragasztva. 20 db feliratozott fotó füzetbe ragasztva / 20 photos of a building of a slaughterhouse
15025.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

cca 1920-1930 Dunakeszi, Református Anyaszentegyház épülete, kartonra kasírozott fotó Faragó újpesti műterméből, 12×16 cm
15026.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1900 Bragozzi, vitorlások, kikötő, fotó, jelzés nélkül, 19×26 cm
15027.

Rufpreis:
3 000 HUF

1931 Los Angeles, Szent István Hall alapkőletételének fotója, üvegezett modern keretben, nagyméretű. Rajta Láni Mátyás plébánossal is. Huddleston Photo Co. L.A. felvétele, a fotón szakadással, az egyik alsó sarkán hiánnyal, 25x65 cm, keret: 46x77 cm
15028.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1913 Felvidék-Tátra, össz. 85 db albumlapra ragasztott régi fotó, klf. helyszínekről: Vrickó (Túrócremete), Szebeszló vára, Felkai-tó, Sziléziai ház, Csorba-tó, Poprádi-tó és környéke, vízimalom Benic faluban (Liptószentmiklós), Túróchíd erősítése és Beniczky-kastély Rákó-Pribócon (Pribóc), stb. Hártyapapíron vagy az albumlapon feliratozott és datált régi fotó, 8x11 cm körüli méretekben, egyik fotó sérült. / 1913 Slovakia-Tatry, 85 old photos from different places, among them a water mill in Benice (Liptovský Mikuláš), Beniczky-castle and works at a bridge in Pribovce, etc., ca. 8x11 cm, one of the photos damaged
15029.

Rufpreis:
1 000 HUF
30

2011 Sötét Imre: Salvador Dalí Múzeum, Figueras (Katalónia). Színes fotó, a hátoldalon feliratozva, 23,5x18 cm
15031.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF